Contact

Hier onder vind u de contactgegevens van de schipper, akela en het bestuur.

Schipper (Zeeverkenners)Sofie Rogmansschipper@paulusgroep.net06 13516627
Akela (Welpen)Floris Perreijnakela@paulusgroep.net06 57995522
VoorzitterMarjolein Hakkelingvoorzitter@paulusgroep.net 
SecretarisAnnemieke Schorssecretaris@paulusgroep.net 
PenningmeesterThijs Busschots (Scott)penningmeester@paulusgroep.net 
LedenadministratieMark van Beijnenleden@paulusgroep.net 
WebsiteDaniel Jameux-Baillergeaudaniel@paulusgroep.net 06 57955858

 

Postadres

Rijn en Schiekade 83
2311AN Leiden

De notulen van de bestuursoverleggen zijn openbaar. Wil je ze inzien? Je kunt ze opvragen bij de secretaris: secretaris@paulusgroep.net
 

Adres

Paulus Zeeverkenners:

Eijmerspoelstraat (naast nummer 2, bij de fietsersingang van Visser ‘t Hooft)
2334 BX Leiden

Paulus Welpen:

Leidse Houtschool
Adriaan Pauwstraat 1
2334 CG Leiden