Contact

Hier onder vind u de contactgegevens van de schipper, akela en het bestuur. Moch u vragen hebben stel ze dan aan het desbetreffend persoon.

Schipper (zeeverkenners) Mette Hamers Schipper@paulusgroep.net 06-23497654
Akela (welpen) Michael Guldemond Akela@paulusgroep.net 06-48241851
Voorzitter Eric Perreijn Eric@paulusgroep.net
Secretaris Jan Postmus Jan@paulusgroep.net
Penningmeester Mark Penningmeester@paulusgroep.net
Ledenadministratie Marjolein Hakkeling Leden@paulusgroep.net
Website Thomas Bekema (Mozes) thomasbekema@paulusgroep.net

Postadres

Beekforel 39
2318 MA Leiden

Adres

Paulus Zeeverkenners
Marienpoelstraat (tegenover nummer 1 het steegje in, de groene loods)
2334 CZ Leiden